Зеленський анонсував податкову амністію: як в Україні легалізують тіньові доходи

100
Зеленський анонсував податкову амністію: як в Україні легалізують тіньові доходи - today.ua
Loading...

Україна веде переговори з міжнародними партнерами для того, щоб запустити податкову амністію і не порушити умови з надання допомоги. Зараз чиновники визначають ставку, за якою проведуть фактичну легалізацію тіньових коштів. Про це розповів секретар РНБО Олександр Данилюк.

Податкова амністія — можливість заплатити податки за нижчою ставкою без штрафів і покарання за ті доходи та активи, які отримані “з тіні”.

На думку президента Володимира Зеленського, український бізнес був змушений виводити гроші із країни через корупційний тиск держави. Він вважає, що саме податкова амністія допоможе позбутися корупції в судах і позбавить силові структури можливості тиснути на бізнес.

“Ми проведемо податкову амністію на пільгових умовах. Український бізнес виводив гроші із країни не від гарного життя, а через корупційний тиск та нормальне бажання захистити свої активи”, – зазначив президент.

За словами Зеленського, найскладніша ситуація з українськими судами, яким не вірять ні суспільство, ні інвестори.

“Наша команда готує план подолання корупції в судах. Найближчим часом ми його окремо представимо. Почнемо із запуску антикорупційного суду”, – підсумував глава держави.

Раніше повідомлялося, що в партії “Слуга народу” обговорюється ідея заборонити бути власниками українських засобів масової інформації людям, які мають бізнес в Росії. 

Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...
“Рекордні морози”: в Україні очікується найхолодніша зима за останні 30 років
За інформацією Українського гідрометцентру, у січні та лютому українців очікують рекордні за останні 30 років морози. Похолодання в Україну принесуть вітри з Сибіру, і температура повітря впаде...
Субсидії в Україні: отримувачів соцвиплат будуть перевіряти тричі
В Україні проведуть перевірки субсидіантів та інших категорій громадян, які отримують соціальні виплати від держави. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про верифікацію...