Заслужений лікар України йде у президенти

1274
Заслужений лікар України йде у президенти - today.ua
Фото:vz.kiev.ua

Народний депутат України від БПП Ольга Богомолець заявила про свій намір балотуватися на посаду президента на виборах у березні 2019 року. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Напередодні, в ефірі телеканалу NewsOne заслужений лікар України зазначила, що не відчуває, що справедливості, за яку люди боролися на Майдані, стало більше, а люди зараз не знають, за які гроші лікуватися і на що жити.

«Люди підходять до мене і кажуть, що треба щось робити. Скільки можна змінювати одні політичні еліти на інші?… У нашому суспільстві завжди будуть ті, які йдуть вперед напролом. Ті, які виходили з дерев’яними щитами під кулі, і провокатори, які брешуть всім, що у нас нічого не вийде – це брехня. Не буває, щоб кожен був сам за себе. Земля повинна належати тим, хто на ній працює, а не тим, у кого є гроші. Не слухайте провокаторів, вони завжди будуть вам погрожувати. Хочу сказати, що я, Ольга Богомолець, стану для вас справжнім Президентом – не тільки гарантом Конституції, а гарантом справедливості. Я буду жити разом з вами, ходити з вами по одній землі, і єдине, що я хочу, – бачити посмішки на ваших обличчях, щоб ви одного разу сказали: «Як класно, що ми українці , яка у нас класна і могутня державу», – сказала Богомолець.

Раніше повідомлялося, що Ольга Богомолець здає в оренду приміщення посольству Сполучених Штатів Америки, що знаходиться у Шевченківському районі столиці.

Нагадаємо, партія “Укроп” оголосила свого кандидата в президенти.

загрузка...