Зарядна станція Ecoflow Delta 2 – ваша перепустка туди, де ніколи не гасне світло

Автор: Олексій Скубій

У сучасному світі турбота про власну енергонезалежність цілком логічна та виправдана. Але в Україні, через об'єктивні обставини, це питання вже давно стало більш ніж актуальним для усього населення. Через постійні російські обстріли непевність ситуації з енергопостачанням посилюється з кожним днем. Українці дають раду цим проблемам як можуть. Одні скуповують павербанки, інші не шкодують грошей на різні паливні генератори. Через величезний попит ці товари стали найбільш затребуваними під час війни.

Зарядна станція Ecoflow Delta 2 – ваша перепустка туди, де ніколи не гасне світло - today.ua

Сфера та способи їхнього застосування цілком зрозумілі. Павербанки використовують для живлення різних гаджетів, а генератори – для більш серйозних цілей. Та як вчинити, якщо ви хочете потужний пристрій, який буде позбавлений усіх мінусів громіздких і шумних паливних генераторів? У такому разі вам допоможе портативна зарядна станція. Як приклад ми вирішили розглянути дуже популярну на українському ринку Ecoflow Delta 2 - https://norfin.com.ua/ua/zaryadnaya-stantsiya-ecoflow-delta-2-1024-vtch/. Це корисний та універсальний девайс, який служитиме для вас надійним альтернативним джерелом електроенергії.

Що таке портативна зарядна станція?

Фактично, портативна зарядна станція – це збільшена версія павербанку з деякими дуже корисними доповненнями та "примочками". За допомогою такої станції ви зможете заживити не лише смартфони і планшети, а й взагалі до 90% усіх побутових електроприладів, включаючи холодильник, телевізор тощо. Іншими словами – найнеобхіднішу домашню електротехніку.

Це дуже зручна, безшумна, мобільна та екологічна заміна генератору. До того ж – відносно недорога.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

В Україні під час перереєстрації автомобілів запровадять додаткові перевірки громадян

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Суть зрозуміла: генератор конвертує енергію пального (бензину, дизеля, газу тощо) в електрику. Цей процес супроводжується виділенням продуктів горіння та шумовим забрудненням. У свою чергу, зарядна станція – це накопичувач. Вона має ємний акумулятор, який накопичує таку кількість енергії, якої достатньо для живлення побутових приладів. Але при цьому вона екологічно чиста і практично безшумна.

До того ж, такий девайс є більш мобільним та універсальним рішенням, ніж генератор. Експлуатація портативної зарядної станції Ecoflow Delta 2 дуже проста. Її просто потрібно вчасно заряджати, що можна зробити за допомогою звичайної розетки і кабелю. При достатній кількості заряду ви можете використовувати її вдома, або ж брати з собою на відпочинок, на риболовлю або в подорожі іншого штибу.

У чому перевага такого пристрою?

Найбільша перевага – відносно невеликі габарити та висока мобільність.

Зарядна станція Ecoflow Delta 2 – ваша перепустка туди, де ніколи не гасне світло

Крім того, можна підключити до неї кілька різних типів споживачів струму. У Ecoflow Delta 2 для цього передбачено 4 розетки загальною потужністю 1800 Вт, 4 порти USB-A, 2 порти USB-C, вихід та вхід для автомобільного прикурювача. Крім того, до станції можна підключити сонячні панелі.

До того ж, Ecoflow Delta 2 оснащена не класичними літій-іонними акумуляторами, а більш сучасними літій-залізо-фосфатними. За рахунок цього процес зарядки девайсу пришвидшився приблизно в сім разів. Усього за якихось 50 хвилин ви можете зарядити пристрій приблизно на 80%.

При цьому стандартну ємність станції можна збільшити, підключивши до неї додатковий акумулятор Delta 2. Таким чином можна досягти потужності 2048 Вт-год або 3040 Вт-год (якщо підключити акумулятор DELTA Max). Такий варіант дуже добре підійде для резервного живлення вашої оселі.

Водночас, навіть дешеве портативне джерело живлення, як правило, скомплектоване у міцному і стійкому корпусі, який надійно захищає його від пошкоджень та вібрацій. Ecoflow Delta 2 - не найдешевший прилад, але за рахунок сучасних рішень, що застосовуються в ньому, він вартує своїх грошей.

Ще одним суттєвим плюсом портативних зарядних станцій є згадана вище екологічна чистота. Жодного вихлопу та шуму, плюс можливість підключити до пристрою сонячні панелі або інші компактні екологічні електрогенеруючі пристрої.

Як вибрати зарядну станцію?

При виборі переносної зарядної станції, перш за все, потрібно визначитися, де і для чого ви її використовуватимете. Якщо вам просто потрібна можливість короткочасної швидкої зарядки кількох невеликих гаджетів, можна обійтися порівняно недорогими і малопотужними станціями потужністю до 800 Вт. До речі, саме такі зараз найпопулярніші на українському ринку.

Для серйозніших цілей такої потужності не вистачить. Ecoflow Delta 2 є найоптимальнішим рішенням. Вона відмінно підійде і як зарядний пристрій у походах і подорожах, і як резервне джерело живлення для вашого будинку.

Таким чином, при виборі зарядної станції найважливішим критерієм є показник потужності цього приладу. Від нього залежить можливість використання - вдома, на природі, на дачі. Потужність - це той параметр, який вказується у ватах (Вт). Чим вище значення, тим більше електроприладів можна заживити від такої станції. Наприклад, до зарядної станції потужністю 300 Вт, ви можете підключити електроприлад зі споживанням 300 Вт або два прилади по 150 Вт кожен.

Крім цього, важливою ланкою є акумулятор та його ємність. Від нього залежить термін служби станції, тривалість її автономної роботи та швидкість її зарядки.

Ми вже говорили про те, що Ecoflow Delta 2 має сучасніші батареї. Крім значно прискореного процесу заряджання, вони дають ще одну перевагу – більше циклів життя. Така станція може працювати без втрати потужності до 10 років у режимі щоденного використання до вичерпання 80% початкової ємності. Все це завдяки хімічному складу батареї LFP, що забезпечує 3000+ циклів.

Також потрібно звернути увагу на кількість роз'ємів для підключення споживачів струму і кількість їхніх різновидів (це безпосередньо впливає на те, які прилади ви взагалі зможете заживити).

Зарядна станція Ecoflow Delta 2 – ваша перепустка туди, де ніколи не гасне світло

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Особливості Ecoflow Delta 2

  • за допомогою спеціального мобільного додатка цим девайсом можна керувати дистанційно з будь-якого місця;
  • можливість розширення стандартної ємності, про яку ми вже говорили;
  • достатній запас потужності для будь-якого гаджета;
  • можливість підключення екологічних джерел живлення на кшталт сонячних панелей;
  • згадана раніше швидка зарядка;
  • інтелектуальна система захисту батарей. На цьому пункті варто зупинитись детальніше. EcoFlow DELTA 2 оснащена сучасною системою керування акумулятором (BMS). Ця система здійснює безперервний контроль показників напруги, струму і температури акумулятора DELTA 2. Аспекти захисту вельми численні, що значно продовжує термін служби накопичувачів;
  • надшвидке перемикання на резервне живлення. Процес займає менше 30 мсек, за рахунок чого ви навіть не зрозумієте, що у вашому будинку пропало світло;
  • 5 років гарантії.

І все це лише поверховий погляд на цей аксесуар. Однак сповна оцінити вигоду від такого придбання можна лише після якогось часу його експлуатації. У смутні часи без електрики або просто на природі зарядна станція може виявитися вашим єдиним вікном у цивілізацію – туди, де тепло, комфортно і ніколи не гасне світло.

Брати чи не брати – відповідь однозначна

До сумнозвісної дати (24 лютого) подібні девайси вважалися вузькоспеціалізованими. Або просто були корисною "іграшкою" для небідних людей. Проте війна все змінила. Тепер багато українців щодня відчувають катастрофічний брак електрики. Подібні пристрої є дуже гарною альтернативою паливним генераторам, які не скрізь можна використовувати. При цьому сама модель EcoFlow DELTA 2 далеко не найдорожча, але її функціонал і базова комплектація дають простір для маневру.