Зарплата до 50 тисяч гривень: у Києві з'явилася високооплачувана робота для пенсіонерів

Автор: Леся Ловіцька

Багато пенсіонерів продовжують працювати. У Києві з'явилася високооплачувана робота, яку можуть виконувати люди похилого віку. Їм пропонують зарплатню до 50 тисяч гривень.

Зарплата до 50 тисяч гривень: у Києві з'явилася високооплачувана робота для пенсіонерів - today.ua

За даними порталу з пошуку роботи Work.ua, зараз у столиці відкрито понад 26 тисяч вакансій. Є пропозиції для пенсіонерів.

Оператор call-center (12-16 тис. грн.)

У міжнародну компанію потрібні менеджери для роботи з клієнтами. Потрібно проводити консультації та реєструвати інформацію у базі даних.

Потрібне хороше знання української мови, відповідальність, уважність та ввічливість, бажання розвиватися, а також знання ПК на рівні користувача.

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Донати на ЗСУ зросли: названо три фонди, яким найбільше довіряють українці

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Оля Полякова повідомила, що її старша дочка знову потрапила до лікарні: “Мені набридло дуже сильно вже“

Продавець-консультант зброї (15-40 тис. грн.)

У збройовий комплекс (магазин, майстерня та тир), який понад 12 років працює на ринку, потрібний реалізатор продукції. Потрібний досвід роботи у сфері зброї, відсутність судимостей і проблем з поліцією, чесність і пунктуальність. Бажані досвід роботи в органах та вміння стріляти. Потрібно бути готовим працювати у вихідні та свята.

Продавець працюватиме з касою, консультуватиме покупців, вестиме документацію, контролюватиме безпеку майна та підтримуватиме чистоту на робочому місці.

Менеджер з продажу (20-50 тис. грн)

Виробнику натуральних продуктів для здоров'я та спорту шукає менеджерів з продажу. Їм обіцяють роботу в офісі та графік: будні з 9.30 до 17.30. Від кандидатів очікують чіткої дикції, грамотної мови та бажання розвиватися.

Прибиральниця квартир (25-31 тис. грн)

Персоналу видають форму та інвентар. Працювати можна по півдня, від 2 до 7 днів на тиждень. Зарплата – від 1050 до 1550 грн на день. Найкращі прибиральниці заробляють до 40 тис. грн на місяць. Передбачені бонуси та чайові від клієнтів, а також оплата проїзду.

Зарплата до 50 тисяч гривень: у Києві з'явилася високооплачувана робота для пенсіонерів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Кур'єр (50 тис. грн)

Потрібен працівник у обслуговування доставки. Виплати заробітної плати можливі як щодня, і щотижня. Роботодавець пообіцяв гнучкий графік та страхування.

Раніше повідомлялося про найпопулярніші вакансії для студентів – їм пропонують зарплатню до 60 тисяч гривень.