З’явилась реакція Порошенка на вбивство співробітника АП

1870
З'явилась реакція Порошенка на вбивство співробітника АП - today.ua

Президент України Петро Порошенко закликав правоохоронців якомога швидше встановити винних у вбивстві співробітника Адміністрації президента Олександра Бухтатого. Про це йдеться в заяві на офіційному сайті глави держави.

“Звертаюся до правоохоронних органів із закликом в максимально короткий термін встановити винних у злочині і покарати їх відповідно до закону”, – закликав Порошенко.

Він також висловив співчуття родині загиблого та доручив голові АП Ігорю Райніну надати всю необхідну допомогу для організації похорону Олександра Бухтатого.

Нагадаємо, сьогодні зранку, 14 березня, на вулиці Багговутівській, біля паркану під сухостоєм, поруч з брамою церкви в Шевченківському районі Києва знайшли мертвим співробітника Адміністрації президента.

Пізніше у поліції повідомили, що співробітник АП був знайдений зі зламаним носом і без телефону. Правоохоронці також встановили двох чоловіків, яких камери відеонагляду зафіксували поруч із померлим. Їх доставили в управління поліції, з ними спілкуються слідчі. В одного із доставлених виявили мобільний телефон потерпілого, його затримали у порядку статті 208 КПК України.

За результатами розтину, попередньою причиною смерті співробітника Адміністрації президента є хронічна ішемічна хвороба серця.

загрузка...