“Європа, якою можна витирати ноги“: відома журналістка розкритикувала Раду Європи

Автор: Оксана Житнюк

Українська журналістка Яніна Соколова жорстко пройшлася по Парламентській асамблеї Ради Європи у зв'язку з ухваленим рішенням щодо повернення російської делегації. Відповідне відео оприлюднено на каналі "Вечір з Яніною Соколовою".

“Європа, якою можна витирати ноги“: відома журналістка розкритикувала Раду Європи - today.ua

Вона нагадала євродепутатам про злочини, вчинені країною-агресором не тільки проти України, але і проти їхніх країн.

"Тепер, друзі, ми живемо в новій Європі. Європі, якою можна витирати ноги, незважаючи на те, що Росія продовжує обертати на Кремлі рішення ПАРЄ, за що і були введені санкції. Рада Європи витерла європейськими цінностями обпльоване обличчя, і сама заборонила собі накладати санкції на будь-яку національну делегацію, які б порушення вона не допустила. Хоч убий опозиціонера на мосту, хоч збий літак з громадянами, які вибирали цей Рада Європи. По**ю, аби внески платили", - емоційно висловилася Соколова.

Журналістка додала, що українській делегації не варто поспішати з припиненням свого членства в ПАРЄ. Вона запропонувала подумати над тим, як можна помститися організації, яка пішла на примирення з окупантами.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Українців попередили про різке подорожчання квартир до кінця року

"Відновити ядерний статус? Тоді ми станемо другою Іраном, і мені доведеться носити трусики на обличчі. Зняти саркофаг з ЧАЕС? Ризиковано. Навіщо нам другий сезон "Чорнобиля"? Сіквели зазвичай гірше оригіналів. У мене є ідеальне рішення - на кожну сесію відправляти 12 дітей, які постраждали від агресії Росії на Донбасі. Нехай вони Європу подивляться і в очі цим п***расам", - жорстко підсумувала Соколова.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, раніше в ПАРЄ 118 голосами прийняли резолюцію про повернення Російській Федерації права голосу на засіданнях.