Єврокомісія планує змінити процедуру надання громадянства

Автор: Діана Сяркі

Єврокомісія стривожена активною видачею "золотих паспортів" вихідцям з країн третього світу. Про плани підкорегувати процедуру надання громадянства повідомляє єврокомісар з питань юстиції Віра Юрова.

Єврокомісія планує змінити процедуру надання громадянства - today.ua

Нові норми про надання громадянства країнами-членами ЄС планують оприлюднити у вересні. Необхідність такого заходу Віра Юрова пояснює зростанням кількості паспортів країн ЄС, які видали на підставі інвестицій в економіку країни або в результаті придбання дорогої нерухомості.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми не хочемо ніяких троянських коней в Євросоюзі. Деякі країни-члени повинні докладати більше зусиль, щоб їх громадянство не отримували злочинці, які можуть нашкодити безпеці Європи або відмивати гроші", – додала Юрова.

Зокрема, згадуються такі країни, як Кіпр, Мальта та Греція. Кількість виданих довгострокових віз на проживання або повноцінного громадянства особам з Китаю або колишніх республік СРСР непокоїть Єврокомісію. Оскільки, зокрема кіпрський паспорт, не потребує здачі мовних тестів або постійного проживання в країні. Достатньо вкласти не менше двох мільйонів євро в нерухомість, державні цінні папери або кіпрські компанії.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі