Як зберегти кошти: купувати долар чи продавати?

Автор: Олексій Скубій

Основні тренди серед українців

Українці постійно думають про те, як безпечно і вигідно розміщувати свої кошти. Частина віддає перевагу іноземній валюті, інші залишаються вірними гривні.

Як зберегти кошти: купувати долар чи продавати? - today.ua

Експертна думка про короткострокові інвестиції

Деякі фахівці, як-от Олег Пендзин, вважають гривневі інвестиції кращим варіантом, особливо на короткий термін. Він стверджує, що відкриваючи депозит у гривні, можна захистити свої заощадження від девальвації та навіть отримати невеликий прибуток.

Довгострокові перспективи інвестицій у валюті

На відміну від короткострокових стратегій, довгострокові інвестиції в іноземній валюті можуть бути більш вигідними. Аналітик Андрій Шевчишин радить купувати долари зараз, оскільки очікує підвищення курсу до осені.

Обрати долар чи євро?

Для інвестицій найчастіше вибирають саме ці дві валюти. Однак, за словами Олександра Охрименка, інвестиції в євро можуть бути більш перспективними через очікувану девальвацію долара в порівнянні з євро.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Прогнози на майбутнє

Експерти прогнозують зростання курсу іноземної валюти цієї осені. Тому нині – сприятливий час для покупки валюти і формування заощаджень, щоб отримати прибуток в майбутньому. А щоб бути завжди в курсі останніх новин про долар і євро переходьте за посиланням https://cxid.info/tag_kurs_valyut.html тут ви знайдете актульну інформацію з зможете вчасно зреагувати на коливання курсу.

раніше ми писали, українцям зменшать тарифи на доставку газу в жовтні.