Як заощадити на відпустку: Фонд гарантування вкладів дав поради

Автор: Олексій Скубій

Аби відпустка не стала причиною спустошення гаманця людини, планування відпочинку потрібно розпочинати одразу після закінчення попередніх "канікул" й заощадити гроші на ці цілі можна у два способи. Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Як заощадити на відпустку: Фонд гарантування вкладів дав поради - today.ua
Фото: pixabay.com

У першому випадку необхідно постійно відкладати з щомісячного доходу 5-10% й в межах відкладеної суми можна планувати майбутній відпочинок. У іншому варіанті можна зробити навпаки - обрати спосіб відпочинку та щомісяця відкладати пропорційну суму.

Плануючи витрати, окрім вартості туру, переїзду та проживання, необхідно запланувати кошти на екскурсії, подарунки й сувеніри.

Для убезпечення від можливого форс-мажору, у поїздку варто брати готівку та банківські картки. Готівка дозволить уникнути можливого блокуванням картки у незручний момент, відсутністю банкомату чи терміналу в магазині та закладі харчування під час розрахунку за надані послуги.

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

У той же час близько 60% витрат мають спрямовуватися на поточні затрати, інші гроші у рівних частинах повинні спрямовуватися на заощадження, відпочинок та дозвілля, фонд "НЗ" та великі покупки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відкладати 5-10% на відпочинок без значного навантаження на бюджет цілком можливо, запевняють у ФГВФО, лише скоротивши емоційні чи імпульсивні покупки.

Як раніше повідомляв Today.ua, в Україні може змінитися тривалість щорічної відпустки з 24 до 28 днів.