Як прочистити труби від засмічень за допомогою підручних засобів: три прості лайфхаки

Автор: Лобанова Єлизавета

Засмічення каналізації - часта проблема у багатьох квартирах та будинках. Є кілька лайфхаків, за допомогою яких можна впоратися із засміченням у каналізаційній трубі без використання хімічних засобів. Йдеться про ті випадки, коли ситуація не сильно занедбана.

Як прочистити труби від засмічень за допомогою підручних засобів: три прості лайфхаки - today.ua

Все, що вам знадобиться, це сода, оцет та сіль. За допомогою цих продуктів можна створити ефективні засоби, які очистять труби. Намагайтеся за перших же ознак реагувати на проблему, щоб не довелося викликати сантехніка.

Сода

Найпростіший спосіб прочистити трубу від засмічення – насипати в слив приблизно 200 мл звичайної харчової соди та залити її 600 мл окропу. Залиште на годину, а потім відкрийте кран із гарячою водою і дайте воді протекти. Якщо з першого разу проблема не вирішилася, повторіть процедуру.

Сода та оцет

Якщо засмічення серйозніше, змішайте соду з оцтом. Потрібно засипати 1 склянку соди на слив, зверху вилити таку ж кількість оцту. Сода розчинить жир, а кислота допоможе видалити інші відкладення. При з'єднанні речовин відбувається реакція і з'являється піна, тому отвір потрібно щільно закрити корком. Залишаємо раковину у такому вигляді на 1,5-2 години, потім зливаємо воду.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Як прочистити труби від засмічень за допомогою підручних засобів: три прості лайфхаки

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сіль

Змішайте сіль із водою в рівних пропорціях і вилийте в злив. Потім залийте туди склянку окропу і залиште хоча б на 8-10 годин. Можна змішати сіль із содою. Обидва ці компоненти посилюють дію один одного. Чим довше ви не відкриватимете кран і почекайте, щоб засіб подіяв на труби, тим більша ймовірність, що засмічення буде усунуто.

Раніше повідомлялося, як відмити плями з дивану за допомогою підручних кухонних засобів.