Як отримати субсидію боржникам за комуналку: усі подробиці

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці, які мають борги за комунальні послуги, також можуть розраховувати на отримання субсидії. Однак, йдеться лише про тих громадян, які в суді доведуть погашення заборгованості. У разі прострочення за оплату комуналки більше ніж на місяць на суму 1400 грн, субсидію не призначать. Про це докладно розповіли в Міністерстві соціальної політики України на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання громадян.

Як отримати субсидію боржникам за комуналку: усі подробиці  - today.ua

Тільки сплативши заборгованість за комунальні послуги або уклавши договір про реструктуризацію, з початку нового опалювального періоду ви будете мати право на отримання субсидії. Також можна розраховувати на виплати від держави в разі оскарження заборгованості в судовому порядку. Комісія місцевої влади з урахуванням різних обставин приймає рішення про призначення або відмову в призначенні субсидії.

Облік за заборгованістю в Україні ведуть конкретно комунальні служби (постачальники послуг).

C недавнього часу при призначенні субсидії стали також враховуватися доходи подружжя незалежно від їх місця реєстрації. Йдеться про громадян у віці до 60 років, які проживають у містах.

Популярні зараз

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

Законопроєкт про мобілізацію змінено: у Раді повідомили, які скандальні положення виключили з документу

Росіяни після окупації Авдіївки продовжили наступ: Путін назвав 5 стратегічних напрямків

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, у казні вистачає грошей для забезпечення всіх пільгових виплат за житлово-комунальні послуги в опалювальний період, тому при дотриманні всіх умов ніхто не буде спеціально урізати українців і позбавляти їх законних пільг.

Раніше повідомлялося, що у 2020 році Україна повинна буде виплатити за борговими зобов'язаннями майже $10 млрд. Таким чином борг кожного українця на сьогоднішній день становить близько $1800.