“Я щаслива“: Дружина телеведучого Остапчука вперше висловилася про розлучення

Телеведучий, шоумен і учасник проекту "Танці з зірками" Володимир Остапчук розлучається зі своєю дружиною — перекладачкою Оленою Войченко. Цю інформацію офіційно підтвердила прес-служба артиста. Дружина телеведучого Володимира Остапчука вперше висловилася про розлучення. Олена Войченко підтвердила, що вони вирішили розлучитися після 15 років спільного життя. Олена підкреслила, що ці зміни сталися несподівано для неї. Але вона впевнена, що нові виклики зроблять її сильнішою.

“Я щаслива“: Дружина телеведучого Остапчука вперше висловилася про розлучення - today.ua

«Я щаслива, що прожила 15 років, люблячи і даруючи свою любов. Починаючи від студентства в невеликому містечку, не маючи нічого, крім любові, роботи вчителями, постановки загальних цілей, які призвели до переїзду до столиці, успіху в кар'єрі, життя на дві країни, заради дітей і прагнень пізнавати світ... Ціную цей життєвий досвід", - зізналася Олена.

Своєю головною цінністю Олена Войченко називає дітей - дочку Емілію і сина Еван-Олександра.

“Я щаслива“: Дружина телеведучого Остапчука вперше висловилася про розлучення

За чутками, свою роль у розладі зіграла і зайнятість Володимира, і життя на дві країни, але офіційно причину пара називати не бажає. Відомо, що Володимир Остапчук особисто відніс заяву про розлучення в Подільський районний суд міста Києва.

Раніше Володимир Остапчук підірвав мережу пародією на пісню MARUV Siren Song.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com