“Я не дитина і все пам'ятаю“: нардеп Тищенко образився на журналістку через запитання про Іловайськ

У перший робочий день нової Верховної Ради нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко образив журналістку, яка намагалася дізнатися у нього про трагедію в Іловайську. Як відомо, 29 серпня 2019 року в Україні вперше відзначають День пам'яті захисників України у зв'язку з трагічними подіями на сході країни, які сталися п'ять років тому.

“Я не дитина і все пам'ятаю“: нардеп Тищенко образився на журналістку через запитання про Іловайськ - today.ua

Перед початком засідання новообрані депутати поклали до стіни пам'яті біля Михайлівського собору квіти, а потім через Михайлівську площу пройшли до Ради.

Так, журналіста "Радіо Свобода" підійшла до нардепа перед засіданням ВР і спробувала задати кілька запитань. Тищенко спочатку відреагував негативно і спробував ухилитися від відповідей, але потім підійшов і повідомив про те, що він не дитина і все пам'ятає. Спілкуватися зі ЗМІ Тищенко відмовився. Журналістка пояснила, що хотіла дізнатися у нього про те, чи знає він про хоч що-небудь про Іловайську трагедію, однак новообраний нардеп так нічого путнього і не сказав.

Рівно п'ять років тому, 29 серпня 2014-го, окупанти розстріляли колону сил АТОЮ що виходили по домовленому зеленому коридору. Тоді загинули щонайменше 366 осіб, було поранено 429, 300 бійців потрапили в полон. Загальні втрати сил АТО під Іловайськом можуть досягати 420 осіб.

Раніше повідомлялося, що у нардепа Сергія Рудика виникли проблеми з отриманням картки для голосування і посвідчення народного депутата України, через що він влаштував скандал у парламенті.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua