Wizz Air запустив нові авіарейси з Києва

1846
Wizz Air запустив нові авіарейси з Києва - today.ua

Угорський лоукостер Wizz Air з 2 березня запустив перельоти з Києва до Риги та Біллунна (Данія). Авіарейс Київ-Рига вилетів з аеропорту “Київ” о 10:55, а зворотний рейс доставив пасажирів з Риги в 14:45. Рейс виконує Airbus A320.

Авіарейси Київ-Рига будуть виконуватися Wizz Air по вівторках і суботах, а в березні, липні та серпні будуть рейси і по четвергах. В інші місяці рейси в четвер будуть виконуватися 1-2 рази на місяць.

Крім того, лоукостер Wizz Air відкрив новий напрямок в Данію. Його вибір пояснений тим, що в Біллунні розташований дитячий парк розваг Legoland. Перший виліт в Біллунні відбувся о 15:30, зворотний рейс прибув до Києва о 21:00. Надалі польоти в датський аеропорт будуть здійснюватися по вівторках і суботах.

У прес-службі авіаперевізника Wizz Air також повідомили, що в травні угорський лоукостер відкриває регулярні рейси з аеропорту “Київ” ( “Жуляни”) в Афіни і Салоніки. 20 травня буде відкрито рейс Київ-Салоніки. Рейси виконуватимуться по понеділках і п’ятницях, а 21 травня відкривається авіарейс за маршрутом Київ-Афіни, який буде здійснюватися двічі на тиждень, по вівторках і суботах. Бронювання авіаквитків стартувало ще в лютому за ціною 19,99 євро.