“Вищий пілотаж“: Зеленський показав, де в Україні готують найсмачнішу грибну юшку

“Вищий пілотаж“: Зеленський показав, де в Україні готують найсмачнішу грибну юшку  - today.ua

Президент Володимир Зеленський вслід за Хмельницьким вирушив до Кам'янця-Подільського, де за його словами спробував найсмачнішу грибну юшку. Приємними враженнями про місцеву кухню глава держави поділився в Instagram, опублікувавши фото з тарілкою смачного грибного супу, який сюди з'їжджаються спробувати зі всієї України.

"Традиційна українська грибна юшка в Кам'янці-Подільському - це вищий пілотаж. Такої смачної ще ніде не пробував. Раджу всім!", - підписав фото Зеленський.

“Вищий пілотаж“: Зеленський показав, де в Україні готують найсмачнішу грибну юшку


Президент опублікував ще одне фото, на фоні Кам'янець-Подільської фортеці, яка вважається однією з головних визначних пам'яток Хмельницької області. На території фортеці розташовані два замки - старий і новий, які відкриті для відвідування туристів.

Під час свого візиту президент також постріляв з лука та відвідав музей мініатюр, де придбав сувенірні магніти на пам'ять.

“Вищий пілотаж“: Зеленський показав, де в Україні готують найсмачнішу грибну юшку

У четвер, 4 червня, у Кам'янець-Подільській фортеці Володимир Зеленський зустрівся з туроператорами, з якими обговорив питання розвитку туризму в Україні.

"В Кам'янець-Подільського старовинна історія, але молода душа! Стільки щирості, справжності та свободи в очах місцевих жителів. Дякуємо за гостинність! Недарма місто - серед туристичних перлин", - говорив Зеленський під час прогулянки.

Також в рамках свого візиту на Хмельниччину президент ще повинен ознайомитися з ходом капітального ремонту автомобільної дороги М-12.

“Вищий пілотаж“: Зеленський показав, де в Україні готують найсмачнішу грибну юшку

Раніше повідомлялося, що кортеж Володимира Зеленського викликав бурхливе обговорення в Мережі, коли президент навідався в одне із сіл Хмельницької області.

Колега розповіла про п'яні загули Єфремова: “Щодень – бухий у мотлох“
Колега Єфремова, актриса Наталя Лапіна, знає Михайла Олеговича вже давно і давно знає його, як людину, що п'є. Про це вона розповіла одному з російськ...
Педіатри розповіли, як поширюється коронавірус у школах, і що буде з навчальним роком
Педіатри-інфекціоністи зі США розповіли, що буде з новим навчальним роком. Адже в Америці, як і в більшості країн світу, навчальні заклади були закрит...
Підвищення цін на проїзд у Києві: Кличко зробив нову заяву
Мер Києва Віталій Кличко повідомив жителям і гостям столиці, що вартість проїзду у громадському електротранспорті, у зв'язку з підвищенням тарифів на ...
“Президент загубився“: Гонтарєва ошелешена заявою Зеленського про долар по 30 грн
Ідею президента Володимира Зеленського про штучну девальвацію гривні до 30 грн/дол. однією з перших розкритикувала екс-глава Нацбанку Валерія Гонтарєв...
В Україні терміново закривають пляжі: що виявили у воді
В Україні мешканці п'яти міст можуть залишитись без улюблених місць відпочинку, там терміново закривають пляжі. Проби води на громадських пляжах показ...