Викликають посмішку: ТОП-5 найсмішніших порід собак

Серед усіх порід собак є такі, які викликають у людей особливу усмішку через свій зовнішній вигляд. Вони не просто милі і кумедні, але й неймовірно оригінальні. Завести одну з представлених порід захочуть багато людей, однак перед цим слід ознайомитися з їх особливостями.

Викликають посмішку: ТОП-5 найсмішніших порід собак  - today.ua

Кулі

Викликають посмішку: ТОП-5 найсмішніших порід собак

Ця порода не залишить вас байдужими, тому що її оригінальна шерсть приковує до себе увагу. Зовні шерсть виглядає як вузлики швабри. Завдяки такій "шубці" кулі може довгий час перебувати на холоді. Особливого догляду собака не вимагає. Вони легко навчаються дресируванню, мають спокійний темперамент і можуть стати хорошими охоронцями, незважаючи на те, що всерйоз цих собак багато хто не сприймає.

Бергамська вівчарка

Викликають посмішку: ТОП-5 найсмішніших порід собак

Цю породу собачники називають "собака з дредами". Чомусь бергамські вівчарки зовні схожі на кулі, однак їх шерсть має дещо іншу структуру. Вона рятує собак від спеки, а не від холоду. Доглядати за шерстю потрібно по-особливому ретельно. Регулярні розчісування і зрізання колтунів необхідні цим собакам регулярно. Самі господарі не завжди справляються з цим непростим завданням, тому вдаються до допомоги професіоналів.

Брюссельський гріффон

Викликають посмішку: ТОП-5 найсмішніших порід собак

Собак цієї породи ласкаво називають брюссельською капустою, і дивлячись на них, не посміхнутися у вас не вийде. Зовні брюссельський гріффон виглядає всім незадоволеним і похмурим, проте в душі це дуже добрі собаки. Шерсть гріффонів дуже жорстка. Вона захищає собак від спеки влітку і холоду взимку. Вони дуже грайливі та веселі. Залишати наодинці цих собак не рекомендується. Тому якщо ви вдома тільки ночуєте, не варто прирікати тварин на самотність.

Бедлінгтон тер'єр

Викликають посмішку: ТОП-5 найсмішніших порід собак

Зовні ці тер'єри схожі на гібрид вівчарки і пуделя. Бедлінгтон тер'єри дуже спокійні, грайливі, люблять дітей. Чим більше собака бігає і грає, тим більше вона відчуває себе щасливою і задоволеною. Ці тварини люблять бути в центрі уваги, відчувати на собі схвалюючі погляди. Їх кучеряву шерсть потрібно вичісувати кілька разів на тиждень, щоб вона виглядала доглянутою.

Аффенпінчер

Викликають посмішку: ТОП-5 найсмішніших порід собак

Назва цієї породи перекладається, як "мавпочка". Зовні собака дійсно виглядає дуже забавно. Їх шерсть може бути чорного, коричневого і рудуватого кольору. Часто аффенпінчери мають на грудях білу плямку і "борідку" на морді. Ці собаки не люблять дітей через те, що вони створюють багато шуму. Тримайте своїх дітей подалі від цих собак. Адже неправильно відреагувавши на дитину, аффенпінчер може вкусити її.

Раніше повідомлялося, які породи собак вважаються найбільш невибагливими в світі.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru