“Вигуки і заклики про допомогу“: Софії Ротару різко стало погано під час концерту

Автор: Лобанова Єлизавета

Софія Ротару з тріумфом виступила на концерті "Пісня року" в Москві, де глядачі не приховували своїх почуттів і публічно зізнавалися в любові до артистки. Ротару зібрала безліч квітів і подарунків з глядацького залу, які їй зі сцени допомагали виносити помічники. Однак, як з'ясувалося, відразу після виступу Софії Михайлівні стало різко погано.

“Вигуки і заклики про допомогу“: Софії Ротару різко стало погано під час концерту - today.ua

Вийшовши за куліси, Ротару відразу знадобилася допомога охоронців. За словами очевидців, вони чули з коридору жіночі крики і заклики про допомогу. Про це написав письменник і журналіст Олександр Вулих на своїй сторінці в Facebook.

“Вигуки і заклики про допомогу“: Софії Ротару різко стало погано під час концерту

"Софії Михайлівні погано від напливу журналістів! Я сховався в гримерці Ігоря Ніколаєва і на всяк випадок там перечекав спецоперацію по зачистці коридору", - повідомив журналіст.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Як відомо, Софія Ротару повернулася в Росію після тривалого цькування. Сестра Ротару раніше нібито заявляла, що співачка фінансово допомагала бійцям АТО на Донбасі. Концертний директор артистки спростував цю інформацію.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, глава соціального комітету Ради РФ Валерій Рязанський закликав ігнорувати концерти Ротару за те, що вона критикує Росію, а коли потрібно заробити - їде з концертами.

Нагадаємо, готель Софії Ротару в Ялті Villa Sofia, який співачка відкрила в 2009 році, нещодавно закрився.