Видають поганий смак: ТОП-5 найгірших укладок на думку стилістів

Деякі зачіски, які навіть на перший погляд виглядають не так вже й погано, зі сторони видають поганий смак їх власниці. Чим простіше ваша укладка, тим стильніше і вдаліше вона виглядає. Багато модних колись зачісок вже залишилися в минулому. Давайте дізнаємося, про які укладки варто забути, щоб не виглядати білою вороною на фоні інших прекрасних дам.

Видають поганий смак: ТОП-5 найгірших укладок на думку стилістів  - today.ua

Гофре

Укладання гофре було в тренді в 90-х, але його актуальність вже втрачена. Гофре було популярним, як і начісування, яке робили для створення об'єму волосся. Така зачіска виглядає дуже неприродно, і в наш час вона підійде тільки для тематичної вечірки. Якщо ви хочете створити прикореневій об'єм своєму волоссю, то скористайтеся стайлером, і ніхто навіть не помітить, що ваше волосся зазнало якихось маніпуляцій. Все буде виглядати дуже природно.

Мальвінка

Видають поганий смак: ТОП-5 найгірших укладок на думку стилістів

Ця зачіска була в моді дуже багато десятиліть. Дуже зручно зібрати частину волосся зверху у хвіст, а решту залишити розпущеним. Тоді волосся не лізе в обличчя і не заважає вам протягом дня. Однак, на тонкому і рідкому волоссі мальвинка виглядає дуже просто і недбало. Як варіант, візьміть по пасму волосся з обох боків, закрутіть і закріпіть невидимками на потилиці. Така зачіска буде виглядати стильно!

Густий чубчик

Прямий густий чубчик виглядає ненатурально і протиприродно. Тому, якщо ви власниця саме такого чубчика, радимо вам не поспішати від нього позбутися, а просто почніть по-іншому укладати волосся. Візьміть пінку для волосся, надайте йому текстуру, висушіть феном і зачешіть чубчик на одну сторону, або розділіть навпіл на дві сторони, симетрично вздовж обличчя. У тренді все природнє, тому якщо десь волосся ляже нерівно, не бійтеся, це ваш образ ніяк не зіпсує.

Раніше повідомлялося, як зробити просту і стильну укладку для роботи в офісі всього за 5 хвилин.

ДЖЕРЕЛОcosmo.ru