“Ви очманієте“: Настя Івлєєва розповіла про перспективу стати мамою

Настя Івлєєва, яка знову зійшлася зі своїм коханим Елджеєм після хвилі чуток про їх розставання через зраду Елджея і позаматкової вагітності Насті, знову натрапила на хвилю нерозуміння. Щоб розвіяти неправдиву інформацію про розлучення, Настя Івлєєва і Елджей записали спільне відео, де вони прогулюються удвох і доводять, що їх почуття все ще не згасли. Однак, тепер в мережі активно говорять про те, що телеведуча знову вагітна. На своїй сторінці в Instagram Івлєєва відповіла на запитання підписників про себе і страшенно розлютилася через розмови про вагітність.

“Ви очманієте“: Настя Івлєєва розповіла про перспективу стати мамою  - today.ua

"Ви, напевно, зараз очманієте, але у багатьох життя не крутиться лише навколо того, щоб вийти заміж і народити дитину. У багатьох дівчат є інтереси. Наприклад, до розвитку, до побудови бізнесу, та й взагалі до величезної кількості речей, які роблять нас щасливими. І якщо людина не прийшла до цього рішення, про яке ви питаєте, значить вона до цього не готова. І дуже нерозумно жити з позицією „якщо твоя подруга народжує, значить тобі теж терміново треба“, і вже тим більше думати про якісь вікові історії», — відповіла Настя про перспективу скоро стати мамою.

Зараз Настя Івлєєва знімається в новому сезоні "Орла і Решки". Блогер поскаржилася, що через часті подорожі вона майже не бачиться з чоловіком. Елджею доводиться влаштовувати сюрпризи коханій, з'являючись на пару годин в містах, де зупиняється Настя зі знімальною групою.

“Ви очманієте“: Настя Івлєєва розповіла про перспективу стати мамою

Раніше повідомлялося, що Настя Івлєєва і Елджей збиралися одружитися. Також Настя заінтригувала нещодавньою заявою про те, що готує якийсь сюрприз напередодні Нового року. Що ж це виявиться, шанувальники зірки скоро вже дізнаються.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua