Волкер спрогнозував стосунки майбутнього президента України з Росією

5407
Волкер спрогнозував стосунки майбутнього президента України з Росією - today.ua

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що незалежно від того, хто стане наступним президентом України, Росія продовжить випробовувати його інструментами своєї гібридної війни. Про це він заявив в інтерв’ю PBS News.

“Хто б не став Президентом України, він опиниться під тиском Росії. Вони вчинили вторгнення. Вони захопили територію. Вони підтримують продовження бойових дій. Використовуються різні види пропаганди, RT, Sputnik, кібернапади. Всі інструменти представлені в Україні”, – підкреслив Волкер.

Представник Держдепу зазначив, що на пост глави української держави претендує шоумен Володимир Зеленський, “який заявляє про себе, що він виступає проти істеблішменту і бореться проти чинного Президента”. Йому протистоїть діючий Президент Петро Порошенко, який, на думку Волкера, “немов говорить: “Я важко працював, у мене багато досягнень, потрібно зробити більше”.

“Тепер українське суспільство має обрати: чи хочуть вони когось, хто виступає проти істеблішменту і обіцяє масштабні реформи? Або ж вони хочуть когось, хто, можливо, розчарував у деяких аспектах, проте зробив більше для реформ, ніж будь-хто інший в Україні за останні 20 років, і протистоїть Путіну?”, – заявив Курт Волкер.

Нагадаємо, Курт Волкер закликав Російську Федерацію звільнити українських моряків, які вже більше 100 днів перебувають в російському полоні.

Today.ua повідомляв, що напередодні першого туру президентських виборів Курт Волкер зустрівся з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Зустріч відбулася у Києві, в офісі Зеленського.

загрузка...