“Влада не пройшла тест“: У Зеленського приголомшили заявою

У Зеленського зробили шокуючу заяву. Голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев вважає, що якщо через три місяці після ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу в Україні не будуть закриті нелегальні азартні точки, то влада не пройшла тест.

“Влада не пройшла тест“: У Зеленського приголомшили заявою - today.ua

"Так, влада не пройшла тест, ми даремно прийшли до влади. Адже це проявляється в малому велике", — заявив нардеп.

У Зеленського також вважають, що для закриття нелегального грального бізнесу потрібна воля міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Потрібна воля Авакова... Але для того, щоб прикрити нелегальний гральний бізнес сьогодні, потрібна лише політична воля», - підкреслив Гетманцев.

Законопроект передбачає проведення азартних ігор виключно на території готелів, а також тільки на ігровому устаткуванні, яке відповідає міжнародним стандартам.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський доручив прийняти закон до 1 грудня 2019 року про легалізацію грального бізнесу. Відповідальними за це призначено Дмитра Разумкова та Давида Арахамія.

Раніше голова парламентської фракції "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що колишній Генеральний прокурор України Юрій Луценко пов’язаний з мережею нелегальних казино.

ДЖЕРЕЛОkorupciya.com