Влад Яма вперше зізнався, чому мама не приймала його кілька років

Влад Яма вперше зізнався, чому мама не приймала його кілька років - today.ua
Loading...

Влад Яма, відомий танцюрист, хореограф і суддя проекту "Танці з зірками", вперше поділився зворушливими спогадами і показав сімейні фото з батьками. Виявляється, мама танцюриста довго не могла йому пробачити одного радикального рішення заради кар’єри.

У 5 років Влад Яма випадково потрапив на чемпіонат з бальних танців, а з 7 років почав займатися професійно, в чому його підтримували батьки, особливо мама.

"Я відчував, як вона тремтить, і я, виходячи на сцену, починав тремтіти. Тому зазвичай ми їздили з батьком — так було спокійніше", — розповів Влад Яма про роль матері в житті зоряних синів.

Батько Влада попереджав, що танцями дуже складно прогодувати сім’ю. Потрібно розвиватися і стати кращим у своїй справі.

"Май на увазі, що у свій час танцями ти повинен будеш прогодувати себе, свою сім’ю і дітей, зможеш — тоді вперед. Так я вирішив, що треба переїжджати до Київа. Коли поїхав, було все нормально, а мама плакала. Вона плакала ще, коли ми вперше почали говорити про те, що я можу поїхати в Київ", — згадує Влад Яма.

Мама боялася, що столиця змінить її хлопчика. Так і сталося. За рік у Києві Влад витворив таке, про що місяцями боявся розповісти батькам. У балеті, де на той момент працював Яма, йому поставили ультиматум: звільнять, якщо він не поголиться налисо. У цьому він навіть боявся зізнатися своїм батькам.

"Спочатку я говорив, що зробив коротку зачіску, потім, дуже коротко підстригли…" — згадує хореограф.

Свого лисого сина Любов Миколаївна прийняла лише через кілька років. А переконав її незнайомий хлопчик.

"Вийшло так, що батько прийшов з перукарні і розповів, що поруч з ним сів хлопчик, який попросив, щоб йому зробили зачіску під Влада Яму", — розповів відомий танцюрист.

Зараз у Влада з батьками теплі стосунки. Вони з дружиною і сином з радістю приїжджають до них у гості в Запоріжжі, а мама балує їх своїми фірмовими пельменями.

Раніше Влад Яма опублікував в Instagram фото дівчини, яка змінила все його життя.

15 грудня: яке сьогодні свято і день ангела
У неділю, 15 грудня, православна церква вшановує пам’ять пророка Авакума. Наші предки в цей день не веселилися. Існувала прикмета: хто веселиться в Авакумів день, увесь...
Гороскоп на 15 грудня від Павла Глоби: Овнів чекають важливі новини, а Раків – неприємний конфлікт
Сьогодні краще присвятити день повноцінному відпочинку. Астролог рекомендує прислухатися до себе, до своїх потреб і бажань, і нічого не відкладати на потім. Гороскоп за знаками...
Мітяй розповів, чому повернувся в серіал “Свати” і розкрив всі секрети сьомого сезону
Микола Добринін розповів, що повертається в серіал “Свати”. Також Мітяй повідав, що ніхто з акторів не покидав сітком, навіть більше того, в серіалі, з’явиться багато...
Жигунов побив Заворотнюк: подруга акторки втомилася від брехні і розповіла правду
Анастасія Заворотнюк поки знаходиться на лікуванні в клініці. Її подруга вирішила розповісти інтимні подробиці життя акторки з її попереднім залицяльником. Як відомо, раніше зірка серіалу...