Візит місії МВФ у Київ: головні підсумки

Автор: Бордун Дарина

19 вересня місія МВФ поїхала з України. Переговори з владою України щодо подальшої співпраці назвали конструктивними. Проте не повідомили жодних подробиць про результати роботи місії Фонду, яка впродовж перебування тут обговорювала з українською стороною умови продовження фінансування.

Візит місії МВФ у Київ: головні підсумки - today.ua
Фото: ZN.UA

Про це пише ZN.UA.

"Протягом останніх двох тижнів у місії МВФ були конструктивні дискусії з владою України щодо політики та реформ, спрямованих на забезпечення макроекономічної стабільності та зростання, а також щодо можливої ​​фінансової допомоги від Фонду на підтримку таких заходів. Відповідні обговорення тривають", — заявив постійний представник МВФ в Києві Йоста Люнгман у четвер, 20 вересня.

У центральному офісі МВФ запевнили, що ще не мають інформації про результати переговорів в Києві.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

"Місія МВФ відвідала Київ і обговорила з владою України подальшу нашу підтримку макроекономічної стабільності, реформ, економічного зростання і можливу фінансову допомогу з боку Фонду. У мене немає інформації про переговори, які все ще тривають", — заявив офіційний представник Фонду Джеррі Райс на брифінгу у Вашингтоні.

Очікувалося, що у результаті візиту місії до Києва, буде підписано меморандум про співпрацю МВФ і України. Але представники Фонду покинули Київ, пообіцявши повернутися до питання про виділення чергового траншу Україні після прийняття держбюджету на 2019 рік.

Програма EFF працює в Україні з 2015 року і передбачає фінансову допомогу Україні протягом чотирьох років в розмірі 17,5 млрд доларів. Країна, в свою чергу, повинна провести ряд серйозних реформ, зокрема, створити Антикорупційний суд.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У повідомленні йдеться про те, що відсутність фінансової підтримки МВФ ускладнить рефінансування більш $ 20 млрд суверенного і гарантованого державою боргу з термінами погашення в 2018-2020 рр. А виліт з програми Фонду закриє доступ України на зовнішні ринки запозичень.

Нагадаємо, місія МВФ заявила, що пенсійна реформа в Україні дала гарні плоди.

Головне