“Він особисто стояв з пістолетом і захищав Слов'янськ!»: Чорновол розповіла про відвагу Пашинського

Кандидат у депутати від партії Петра Порошенко "Європейська Солідарність" Тетяна Чорновол заявила, що нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський особисто захищав Україну під час бойових дій під Слов'янськом. Вона додала, що саме з ним була б не проти співпрацювати в новому парламенті. Про це Чорновіл розповіла журналістам "4 каналу".

“Він особисто стояв з пістолетом і захищав Слов'янськ!»: Чорновол розповіла про відвагу Пашинського - today.ua

"Ось дивіться, ви піднімали те саме питання про Пашинського. А ви знаєте, що він захищав державу Україна під Слов'янськом? Коли у нас там були дуже невизначені ситуації. Він особисто там стояв з пістолетом. Він особисто організовував перше відбиття атаки українською армією. Якщо він проявив себе як захисник української держави, я, як представник ЄС, звичайно, зацікавлена, щоб він був", - сказала Чорновол.

На даний момент, Тетяна Чорновол є членом фракції "Народний фронт" у парламенті.

Сергій Пашинський - народний депутат партії "Народний Фронт", який в 2015 році був фігурантом скандального захоплення кондитерської фабрики у Житомирі, а в новорічну ніч 2017 року вистрілив з нагородної зброї у ногу жителю Київської області. Також він неодноразово звинувачувався в багатомільйонних махінаціях в оборонній сфері через поставки за багаторазово завищеними цінами (за даними ЗМІ є одним з "наглядачів" за "Укроборонпромом").

Раніше повідомлялося, що народний депутат Сергій Пашинський разом зі своїм сином виїхали за межі України. Міжвідомча база "Аркан" зафіксувала факт перетинання кордону України Сергієм і Антоном Пашинськими. Як відомо, син нардепа від «Народного фронту» працював на оборонному підприємстві, директори якого злочинним шляхом привласнили 55 млн грн.

ДЖЕРЕЛОantikor.com.ua