Від 7 до 12 років: Зеленський зібрався саджати “ворів у законі”

Від 7 до 12 років: Зеленський зібрався саджати "ворів у законі" - today.ua
Loading...

Президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт, який передбачає впровадження кримінальної відповідальності для так званих “ворів у законі”. Текст законопроекту №2513 опубліковано на сайті парламенту.

Так, Зеленський пропонує покарання у вигляді від 7 до 9 років тюрми з конфіскацією майна для “кримінальних авторитетів”.

В законопроєкті зазначено, що “злодій у законі” – це особа, яка дотримується властивих злочинному середовищу традицій і правил поведінки, користується авторитетом серед осіб, які вчинили кримінальні злочини, керує, координує і/або організовує діяльність злочинної спільноти або її частини, або є учасником такої спільноти.

Від 7 до 12 років в’язниці можуть отримати особи, викриті у створенні злочинної організації, керівництві нею або участі у ній, участі у злочинах, скоєних злочинною організацією.

Якщо закон буде прийнято, організаторів зустрічей (сходок) злочинних організацій будуть саджати на термін від 3 до 6 років.

Нагадаємо, також Зеленський зробив заяву з бігової доріжки щодо зменшення тарифів на опалення наступної зими. Зокрема, за його словами, тарифи можуть знизитись вдвічі. При цьому глава держави пообіцяв, що це буде досягнуто не за рахунок коштів громадян.

Гороскоп на 10 грудня від Павла Глоби: Дівам варто менше базікати, а Водоліям – перестати ображати інших
Сьогодні наполегливим і працьовитим представникам знака Зодіаку зірки обіцяють успіх у кар’єрних справах. Всі докладені зусилля у вівторок можуть обернутися підвищенням. Гороскоп за знаками Зодіаку...
Дієта “80/20”: який принцип харчування допоможе швидко схуднути
Голівудські зірки досить часто дотримуються різноманітних дієт, які дозволяють схуднути у стислі терміни. Одна з таких дієт – “80/20”. Її головним принципом є те, що...
У Росії поховали актора, який зіграв у серіалі “Свати”: родичі місця собі не знаходять
Федір Добронравов, який зіграв знаменитого Івана Будько в серіалі “Свати” розповів про те, як його дістали вигадки журналістів. За словами актора, його вже в який...
“Бісить своїми недодзвонами”: Lifecell розлютив абонентів неякісним зв’язком
Lifecell, один з найбільших та найпопулярніших в Україні мобільних операторів, в черговий раз розгнівав абонентів неякісним зв’язком. Зокрема, користувачі виявили проблеми з інтернетом та розповіли...