Вибоїни на дорогах: Верховний суд України встав на сторону водіїв

1303
Вибоїни на дорогах: Верховний суд України встав на сторону водіїв - today.ua
Фото: infokava.com

Як передає Autonews.ua, власник Renault Lodgy домігся від Переяслав-Хмельницької міськради виплати 38,4 тисячі гривень за пошкоджений автомобіль.

Чоловікові вдалося переконати Верховний суд України в тому, що через вибоїни на автодорозі в його машині розбився диск, пошкоджені ходова та рульова тяга.

За словами експертів, автомобілісти можуть боротися з поганим станом доріг шляхом збільшення кількості позовів і виграних справ по компенсації матеріального збитку.

– На автодорогах, віднесених до категорії міжнародних шляхів або шляхів міжобласного сполучення, глибина вибоїн не повинна перевищувати чотирьох сантиметрів, – пояснює порталу Today.ua адвокат Марина Сидоренко. – Відразу після ДТП потрібно викликати дорожню поліцію та співробітників комунальної служби, провести відео- і фотофіксацію. Потім при наявності довідки з поліції, позову, копії адмінпротоколу та акту, які були складені комунальними службами, висновку про вартість ремонту і акту огляду транспортного засобу, копії про оплату ремонту та висновку експертів можна звертатися до суду. Правда, вину дорожніх служб довести непросто, але цілком реально.

Як раніше повідомлялося, в цьому році в Україні стартує будівництво платних доріг.

загрузка...