14:38
15 січня
2019

Вертоліт з главами МЗС не долетів до Маріуполя: Клімкін назвав причину

Вертоліт з главами МЗС не долетів до Маріуполя: Клімкін назвав причину - today.ua
4936
Міхєєнко Наталія
Редактор (у минулому) today.ua

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що через негоду військовий вертоліт з міністрами закордонних справ Литви, Латвії, Естонії, Польщі та України не долетів до Маріуполя. Клімкін зазначив, що в умовах туману і загрози обледеніння, екіпаж вертольота вирішив повернутися на Дніпровське летовище. [caption id="attachment_35436" align="aligncenter" width="960"]Вертоліт з главами МЗС не долетів до Маріуполя: Клімкін назвав причину - today.ua Фото: facebook.com/pavloklimkin.ua[/caption] Але глава МЗС України додав, що сьогодні, 15 січня, буде організований відеозв'язок з тими, хто чекав на міністрів у Маріуполі.
"Дуже хотів показати нашим друзям Маріупольський порт, в якому зараз всього два корабля, а колись вирувало життя. Показати, що відбувається на КПВВ через лінію дотику. Цього разу не вийшло", - написав Клімкін у соцмережі та додав, що нині міністри прийшли до лікарню імені Мечникова у Дніпрі.
[caption id="attachment_35434" align="aligncenter" width="720"]Вертоліт з главами МЗС не долетів до Маріуполя: Клімкін назвав причину - today.ua Фото: facebook.com/pavloklimkin.ua[/caption] Раніше Павло Клімкін розповів про нелегальну торгівлю вугіллям з окупованих територій.
Більше про: МЗС Клімкін МИД