Верховний суд зобов’язав ПриватБанк виплатити Коломойському 25 мільйонів

Верховний суд зобов'язав ПриватБанк виплатити Коломойському 25 мільйонів - today.ua
Loading...

Верховний суд України (ВСУ) відмовився задовольняти скаргу ПриватБанку і визнав законним стягнення з банку на користь колишніх співвласників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова 25 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 25 млн гривень у свій час компанія колишніх власників Приватбанку “Акватера” заплатила Національному банку України в рахунок погашення заборгованості банку за кредитом рефінансування. Компанія “Акватера” була однією з компанії-поручителів за кредитами ПриватБанку до його націоналізації.

ПриватБанк в суді намагався визнати стягнення на користь компанії “Акватера” 25 млн гривень незаконним, однак Верховний суд України дане рішення не підтримав.

Раніше ПриватБанк здобув перемогу у Верховному суді над компанією Коломойського. Велика палата Верховного суду відхилила вимоги за позовом компанії "Ерлан" про виведення майна фінустанови з-під застави Національного банку України (НБУ).

Тим часом заступник голови правління фінансової установи Галина Пахачук повідомила, що за останні два місяці з державного ПриватБанку його клієнти вивели приблизно 137 мільйонів доларів і 27 мільйонів євро. Вона зазначила, що через судові рішення по ПриватБанку першими на можливі коливання валютного ринку зреагували клієнти, які тримали валюту для заощаджень, забравши свої активи.

Також повідомлялося, що підтверджений аудитом борг пов’язаних з колишнім власником ПриватБанку Ігорем Коломойським осіб і компаній перед банком становить 212 мільярдів гривень.

Як виглядала в молодості головна героїня серіалу “Свати”
Тетяна Кравченко, яка зіграла в серіалі “Свати” завзяту героїню Валентину Будько, 9 грудня відсвяткувала 66-річчя. Відомо, що російська актриса почала свою кар’єру ще в далекому...
Бананова дієта для схуднення: мінус 6 кг за 7 днів
Банан — дуже корисний фрукт. Причому цінна не тільки м’якоть, але і шкірка, яка допомагає позбутися зайвих кілограмів. За 7 днів ви можете схуднути до...
“Пропадає з коханками”: Алла Пугачова образилася на Галкіна
У Москві стартував показ прем’єрного фільму 70-річної Алли Пугачової, присвячений її ювілейному концерту. Але на показ Примадонна з’явилася без Максима Галкіна. Журналісти стверджують, що російська...
Анастасія Заворотнюк дивом пережила другу операцію
Анастасія Заворотнюк дивом пережила другу унікальну операцію з видалення гліобластоми. Лікарі поки що утримуються від будь-яких прогнозів. Друзі популярної актриси впевнені, що заради своєї сім’ї...