”Великий йому привіт”: Зеленський не бачить сенсу в подальшому спілкуватись з Парубієм

"Великий йому привіт": Зеленський не бачить сенсу в подальшому спілкуватись з Парубієм - today.ua
Loading...

Президент України Володимир Зеленський більше не стане звертатися до спікера Верховної Ради Андрія Парубія, а буде говорити вже з новим парламентом. Про це він сказав в коментарі журналістам сьогодні, 19 липня.

“Подальших дій з паном Парубієм як зі спікером цієї Верховної Ради я більше не бачу”, – сказав Зеленський.

Таке рішення він пояснив тим, що Парубій блокував всі ідеї його команди і прохання президента про скликання позачергового пленарного засідання Ради 18 липня.

“Після його останньої відповіді я вже не бачу ніякого сенсу продовжувати розмову. Ми будемо вже говорити з новим парламентом”, – сказав Зеленський.

Він нагадав, що раніше народні депутати відмовилися розглядати внесений ним законопроект про зниження прохідного бар’єру на виборах до парламенту.

“Я дуже хотів знизити прохідний бар’єр, це були наші дві пропозиції – давайте приберемо мажоритарників і знизимо бар’єр до 3%. І ми могли це зробити за один-три дні. Це була моя пропозиція на першій нашій зустрічі з Парубієм”, – розповів Зеленський.

За його словами, через таку позицію Верховної Ради зараз багато нових партій не зможуть пройти в парламент.

“На жаль, багато нових партій – я бачив соціологію – не зможуть подолати бар’єр. І це на жаль. І це буде через пана Парубія. Великий йому привіт”, – підсумував Зеленський.

Нагадаємо, раніше Парубій заявив, що лист від 17 липня з проханням скликати позачергове засідання Верховної Ради оформлено в розріз з вимогами чинного законодавства.

14 грудня: яке сьогодні свято та що не можна робити
Православна церква 14 грудня відзначає День пам’яті святого пророка Наума. Святий Наум вважається одним з 12 малих біблійних пророків. Саме він написав Книгу пророка Наума...
Гороскоп на 14 грудня від Павла Глоби: Левам пощастить з фінансами, а Скорпіони здійснять давню мрію
Важливі справи та починання в суботу краще поки що відкласти. Цей день підходить для того, щоб більше часу провести з сім’єю, а у вирішенні будь-яких...
Пити треба менше: Анастасія Волочкова перейшла всі межі
Анастасія Волочкова в день на своїй сторінці в Instagram може виставити аж до десяти постів. Найчастіше вони носять провокаційний характер і на балерину відразу накидається...
Перший бив, другий у батьки годився: зірка серіалу “Свати” розповіла про своїх чоловіків
Тетяна Кравченко, яка зіграла Валюху в серіалі “Свати”, зізналася, хто був її першим чоловіком. За словами актриси, справжні почуття у неї спалахнули в 17 років...