Вартість розмитнення “євроблях” зросте: пільговий період завершиться 22 лютого

287
Вартість розмитнення "євроблях" зросте: пільговий період завершиться 22 лютого - today.ua

Пільговий період для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації завершиться 22 лютого і продовжуватися не буде. Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби Віктор Кривицький.

“За інформацією, отриманою мною в ході робочої зустрічі з головою комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Южаніною Н.П., продовження пільгового періоду не планується”, – наголосив Кривицький.

Після 22 лютого 2019 року власники “євроблях” платитимуть за оформлення авто повну ставку акцизу. Зрозуміло, що розмір митних платежів суттєво зросте.

“А вже з травня цього року до порушників митних режимів “транзит” і “тимчасове ввезення” правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу”, – додав він.

Віктор Кривицький закликає власників авто на єврономерах якнайшвидше скористатись наданою законом пільгою (до 22 лютого 2019 року) та уникати шахраїв, які незаконно оформляють транспортні засоби на митниці.

Як повідомлялося, депутати Верховної Ради мають внести зміни до Тимчасового порядку митного оформлення транспортних засобів. 

Нагадаємо, “євробляхи” обвалили ціни на нові автомобілі в Україні.

загрузка...