Ванесса Параді презентувала кліп про Київ

Французька співачка Ванесса Параді презентувала кліп на пісню Kiev, який був знятий в столиці нашої країни.

Ванесса Параді презентувала кліп про Київ - today.ua

У кліпі артистка на самоті блукає лісом, розповідаючи романтичну історію про те, як посеред засніженої столиці України вона «згадує гарячі поцілунки свого коханого, що залишилися далеко у минулому». Після пережитих пригод в гущавині дерев, Ванесса опиняється на галявині з видом на Лаврську дзвіницю. У кінці відеоролика Параді стоїть біля берега Дніпра, з якого відкривається вид на столичну Оболонь.

Ця пісня увійшла в новий альбом 46-річної Ванесси Параді під назвою Les Sources, випущений в кінці минулого року. Зірка презентувала свій новий хіт під час французької щорічної музичної премії Victoires de la musique, на якій вона була однією із номінанток.

https://youtu.be/ZAg8LzrggP4

Як відомо, у лютому 2016 року французька співачка та колишня дружина актора Джонні Деппа приїжджала на зйомки фільму "Іній" литовського режисера Шарунаса Бартаса. Це фільм про волонтерів, які везли бійцям АТО допомогу і потрапили в зону бойових дій.

Зйомки фільму проходили на Донбасі, в районах, наближених до зони проведення АТО. Місцеве населення і військові сприяли знімальному процесу, наповнюючи картину правдою прифронтового життя.

Фільм був знятий за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського кіноцентру, телеканалу АРТЕ (Франція) і Польського Кіноінституту.

https://youtu.be/axGkaLsFfSM

Today.ua повідомляв, що 28 лютого український співак Олег Винник презентує своїм шанувальникам довгоочікуваний кліп на пісню "Роксолана".