Вакарчук “поклав око“ на ключові посади в Раді

Партія «Голос» захотіла отримати ряд ключових посад у Верховній Раді України. Відзначається, що політична сила Святослава Вакарчука проти квотного принципу обрання керівників комітетів в парламенті - в обмін на професіоналізм.

Вакарчук “поклав око“ на ключові посади в Раді  - today.ua

«За цим принципом партія «Голос» може запропонувати компетентних керівників кількох важливих напрямків роботи нової Ради, де сьогодні збирається підготовча депутатська група», — заявили у Вакарчука.

Також відзначено, що фахівці партії можуть кваліфіковано керувати  такими областями, як правосуддя, національна безпека і оборона, економічна політика, антикорупція, медицина, освіта, цифровізація, права людини та реінтеграція окупованих територій, регламентний комітет.

Партія Вакарчука пропонує підійти за подібним принципом і до формування нового уряду. Час формальних квот і торгів потрібно залишити в минулому, а майбутнє саме за професійним підходом.

Нагадаємо, лідер політичної партії “Голос” Святослав Вакарчук вважає, що Верховна Рада повинна прийняти закон, який би чітко регламентував відносини між Україною і Росією у всіх сферах, зокрема, регулював гастрольну діяльність українських артистів на території Російської Федерації.

Раніше відомий український шоумен і член партії “Голос” Сергій Притула розповів про спонсорів політсили.

ДЖЕРЕЛОpoliteka.net