В якому році закінчиться війна з Росією: астрологічний прогноз

Автор: Леся Ловіцька

Українці змушені жити у постійній напрузі – наші міста обстрілюють російські окупанти, жертвами атак стають як дорослі, так і діти. Астролог та таролог Яна Тимощук спрогнозувала, коли терор закінчиться.

В якому році закінчиться війна з Росією: астрологічний прогноз - today.ua

За словами езотерика, найближчим часом ситуація у країні кардинально не зміниться. Ми виганятимемо рашистів зі своєї території, але про завершення бойових дій поки що говорити зарано. Більше того, стабілізація становища очікується лише через сім років.

"Карти показують, що активні бойові дії можуть затягнутися на роки. Якийсь переломний момент може статися мінімум через рік. Але це не завжди буде в такій активній фазі. Насправді, лише до 2030 року ми матимемо повну ясність того, що відбувається. Поки що ми перебуватимемо у підвішеному стані", - зазначила Тимощук.

За словами Яни Тимощук, загарбники не планують здаватися, залишатимуть території, залишаючи мінування та пастки. Астролог попередила про важкий період та катастрофи. Однак контроль над ситуацією буде у ЗСУ, і зрештою перемога – за нами.

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

В якому році закінчиться війна з Росією: астрологічний прогноз

Тимощук також поділилася думкою про те, як помре лідер рашистів Володимир Путін.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Всього два варіанти розвитку подій. Якщо він йде своєю смертю, то це протягом шести років. Якщо у нього "підкоситься" здоров'я, то протягом 13 місяців. Є багато людей, які хочуть його вбити, але він має великий захист. Тому це поки неможливо", - цитує астролога УНІАН.

Раніше астролог та таролог Ангеліна Вакуліна також спрогнозувала дату завершення війни з Росією – і це не 2023 рік.