В уряді обіцяють доплачувати за двійнят за однієї умови

Автор: Міхєєнко Наталія

Міністр соціальної політики Андрій Рева пояснив, за яким принципом уряд буде допомагати батькам двійнят. Рева відразу попередив, що доплачувати за двійнят будуть не всім сім'ям, а тільки багатодітним.

В уряді обіцяють доплачувати за двійнят за однієї умови - today.ua

В уряді розповіли, що в разі, якщо у сім'ї вже є одна дитина і народилася двійня, держава буде виплачувати матеріальну допомогу і на одну, і на другу дитину. Але таку допомогу не варто чекати сім'ям з двійнятами, у яких немає статусу багатодітних.

Міністр соціальної політики пояснив, що Кабмін поки може допомагати сім'ям з двійнятами тільки в тому випадку, якщо вони багатодітні. В іншому випадку уряд може запропонувати матеріальну допомогу тільки на одну дитину. Сума державної матеріальної допомоги подвоюватися не буде.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Кабміні також повідомили, що в Україні з 1 квітня 2019 року вводяться щомісячні виплати в розмірі 1700 гривень багатодітним сім’ям за третю і більше дитину у віці до 6 років. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету міністрів. За даними Міністерства соціальної політики, на сьогоднішній день в Україні стоять на обліку 334 тисячі багатодітних сім’ї. Відзначається, що виплати будуть отримувати на 158,8 тисячі дітей у віці до 6 років. Щомісяця на ці цілі урядом буде виділятися 200 млн гривень.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Нагадаємо, в 2019 році в Україні запрацювала програма “Муніципальна няня“. Сума компенсації молодим батькам за програмою “Муніципальна няня” становить 1626 грн щомісяця. Програма не скасовує декретні виплати і інші види допомоги. Також Кабмін України планує компенсувати батькам частину витрат на розвиток дітей – відвідування дитячого садку, участь в гуртках і т. д. Відповідна програма запрацювала з січня 2019 року.

Головне