"За темпами і обсягами будівництва Львів є другим містом в країні. Але, на жаль, іпотечне кредитування тут розвивається дуже повільно. Вже зараз ми досягли домовленостей з кількома будівельними компаніями про запуск спільних іпотечних проектів... Так що, найближчим часом Львів може стати одним з найбільш активних міст за кількістю виданих іпотечних кредитів», — підкреслила фінансист.Верховний суд України виніс рішення про неможливість виселення з іпотечного житла за позовом неволодіючого власника, що придбав майно з такими ризиками в іпотекодержателя.
15:16
23
березня
2019
В Україну повертається іпотека: що слід знати
3572
Заступник голови правління Глобус Банку Олена Дмитрієва повідомила, що українські банки готові надати своїм клієнтам іпотеку. Українцям почнуть активніше видавати кредити на покупку нерухомості. Банки розгортають свої програми, і можуть збільшити в 2019 році обсяги іпотечного кредитування на 25-30 відсотків.
Але фінансисти навряд чи будуть вирішуватися на повномасштабне фінансування вторинного ринку нерухомості. Основний акцент українські банки збираються зробити на новобудовах.
Серед найбільш перспективних регіонів для розвитку іпотечного кредитування - Київ, Харків і Львів.