В Україну йде весняне потепління: синоптики назвали дату

Лютий 2023 року в Україні буде на кілька градусів теплішим, ніж традиційно. Незважаючи на те, що цього тижня у багатьох областях країни похолодало та вдарили морози, вже в середині місяця настане потепління. За словами народного синоптика Станіслава Щедріна, з 10 лютого стовпчики термометрів почнуть підвищуватися до +7 градусів вдень і 0...+4 градусів вночі.

В Україну йде весняне потепління: синоптики назвали дату - today.ua

Синоптик прогнозує, що вже незабаром теплі повітряні маси із Сахари та Атлантики змінять температурний режим у всіх регіонах. На всій території України стане по-весняному тепло.

Щодо опадів, то в період з 10 по 14 лютого їх практично не очікується. А ось 15-16 лютого слід чекати на вологу погоду. Потім знову сухо до кінця місяця. Снігу та заморозків далі за календарем не передбачається.

В Україну йде весняне потепління: синоптики назвали дату

Синоптик Наталія Діденко також зробила прогноз на ту частину місяця, що залишилася. За її словами, 7 лютого очікується в середньому по Україні до -12 градусів уночі та до -7 градусів вдень. Але вже з наступного тижня, 13-14 лютого на українців чекає лютневе потепління. На цьому лютневі морози й закінчаться.

Раніше народний синоптик Ігор Кібальчич також дав прогноз погоди на лютий.

ДЖЕРЕЛОglavred.info