В Україні зруйнували популярний міф про монетизацію субсидій

Автор: Міхєєнко Наталія

Навесні в Україні запустили монетизацію субсидій на житлово-комунальні послуги. За три місяці цей проект показав успіхи - населення стало менше споживати газу, електрики та води. У Міністерстві соціальної політики зруйнували популярний міф про те, що нібито норми споживання газу, світла чи води потрібно використовувати повністю — інакше не дадуть субсидію. У міністерстві підкреслили, що невикористані норми ніяк не відображаються на те, чи буде надана допомога в майбутньому.

В Україні зруйнували популярний міф про монетизацію субсидій - today.ua

Обсяг субсидії розраховується за спеціальною формулою, яка дає переваги сім'ям з маленьким доходом: їм держава виділяє велику допомогу для оплати комунальних послуг.

У Кабміні розповіли, що монетизація субсидій — проект в тому числі і довіри, і співпраці з громадянами. Що стосується сфери ЖКГ, то завдяки монетизованим субсидіям люди отримують стимул дбайливо ставитися до енергоресурсів.

Приємною несподіванкою для багатьох стала інформація, що при ощадливому споживанні комунальних послуг зекономлені гроші можна використовувати для своїх потреб.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

“Я вже давно привчила своїх домочадців дуже економно витрачати тепло для обігріву житла. У цьому місяці ми отримали 3700 грн. субсидії, після всіх обов’язкових виплат 1000 грн. залишилася у нас. Я дуже задоволена”, – повідомила Людмила з Тернополя, яка живе в будинку з індивідуальним опаленням.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До кінця 2019 року в Україні буде повністю завершена монетизація пільг і субсидій. Планується, що цей процес буде проходити в три етапи.

Якщо одержувач монетизованої субсидії візьме гроші, але вчасно не розрахується за надані послуги і за станом на травень 2019 року надійде інформація про заборгованість понад 340 гривень, допомогу на новий період 2019-2020 рр. не буде призначено.

Головне