В Україні продовжили термін розмитнення «євроблях»: усі подробиці

1815
В Україні продовжили термін розмитнення «євроблях»: усі подробиці - today.ua

Колишній глава держави Петро Порошенко перед завершенням своїх повноважень в якості президента України встиг підписати закон про продовження розмитнення автомобілів на єврономерах. Згідно з законом, штрафи “євробляхерам” відкладені до 21 серпня 2019 року, передає Autonews.

Також варто зазначити, що згідно з новими законами про розмитнення, які набули чинності в листопаді минулого року, з 24 травня власники автомобілів на іноземній реєстрації, які не встигли їх офіційно оформити, повинні були платити дуже великі штрафи – до 170 тисяч гривен. Штрафувати також передбачалося і осіб, безпосередньо керуючих “євробляхами”.

Імовірно, що в Україні зараз налічується близько 260 тисяч власників авто на єврономерах. Багато з них просто фінансово не можуть розмитнити свої автівки. Деякі не хочуть цього робити, сподіваючись, що влада все-таки знизить акциз, та розмитнення машини обійдеться на так дорого.

Нагадаємо, в Україні служби таксі Uber і Bolt повідомили водіям, що зареєстровані в системах виклику таксі, що відмовляються співпрацювати з водіями на автомобілях з іноземною реєстрацією.

загрузка...