В Україні позбавили ліцензії ще один банк

1298
В Україні позбавили ліцензії ще один банк - today.ua

У вівторок, 14 травня, Національний банк відкликав банківську ліцензію у АТ “Вернум Банк”. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Єдиний акціонер АТ “Вернум Банк” прийняв рішення про припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що “Вернум Банк” – вже сьома фінансова установа, яка припинила банківську діяльність за власною ініціативою.

Припинення банківської діяльності було затверджено рішенням акціонера ПАТ “Вернум Банк” 26 жовтня 2018 року. 14 грудня припинилася діяльність банківських відділень.

Раніше Нацбанк відкликав ліцензії у АТ “БМ Банк”, ПАТ “ДіВі Банк”, ПАТ “КБ “Фінансовий партнер”, ПАТ “Апекс-Банк”, ПАТ “Промислово-фінансовий банк” та ПАТ “Кредит Оптима Банк”.

Процедура припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи стала можливою завдяки прийняттю Закону України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків”.

Передумовою для відкликання банківської ліцензії є погодження банками з Національним банком плану припинення та повне виконання зобов’язань, пов’язаних із здійсненням банківської діяльності.

Нагадаємо, раніше Нацбанк позбавив ліцензії велику мережу пунктів обміну валют.

загрузка...