В Україні почали розсилати “листи щастя“ за порушення ПДР

З 1 листопада в Києві поліцейські почали розсилати "листи щастя" столичним водіям. Так жартома автомобілісти називають повідомлення про штрафи.

В Україні почали розсилати “листи щастя“ за порушення ПДР - today.ua

За порушеннями правил дорожнього руху в Києві тепер стежать спеціально встановлені камери. Під "прицілом" - ті, хто їдуть по смузі для громадського транспорту.

Слід зазначити, що такі "облави" тривають в столиці вже декілька тижнів, однак деяких водіїв навіть покарання в 1,5 тис. грн не лякає.

"Були такі водії – виносимо постанову тут. Він проїжджає 100 метрів. Там далі стоїть ще один екіпаж, і він отримує ще один штраф", – розповів інспектор патрульної поліції Костянтин Жиляєв.

Щойно їдуть патрульні поліцейські, за маршруткою одразу ж утворюється ланцюжок автомобілів, яким за правилами на цій ділянці їхати не можна. Через них громадський транспорт може збиватися з графіка в середньому на 40 хвилин. Саме тому, щоб користувачі громадського транспорту Києва все-таки відчули зміни, з минулого місяця тих, хто не дотримується рядності, почали активно штрафувати.

"З 14 жовтня по сьогодні (1 листопада, - ред.) було винесено 4700 постанов на суму 2,3 мільйона гривень", – розповів радник Київського міського голови Максим Бахматов.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про впровадження штрафів за неправильне перевезення дітей в авто.