В Україні після війни скасують обов'язковий призов на службу в армії, - Кабмін

Автор: Леся Ловіцька

В Україні після війни планують скасовувати обов'язковий призов на службу до армії, який діяв до початку повномасштабної війни. Про це повідомляє one.ua з посиланням на голову Кабміну Дениса Шмигаля.

В Україні після війни скасують обов'язковий призов на службу в армії, - Кабмін - today.ua

Прем’єр-міністр заявив, що наша держава після перемоги над російськими окупантами повністю перейде на професійну армію. Це означає, що військовозобов'язані постійно проходитимуть навчання, проте призову на строкову службу у традиційному розумінні не буде.

"Після завершення війни Україна відмовиться від призову в тому вигляді, як він існував до війни. Основою нашої оборони стане професійна армія. Усі військовозобов'язані постійно проходитимуть обов'язкові навчання з певних військових спеціальностей", - заявив Шмигаль у ході наради.

За словами Дениса Шмигаля, ще одним компонентом Нової української армії є розвиток ВПК. Наша держава активно нарощує виробництво зброї та техніки, запускаються нові проекти та програми. Партнером України має стати приватний бізнес.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

"Буде створено нову систему оборонних закупівель, яка включатиме активну взаємодію з міжнародними партнерами та довгострокове бюджетне планування... Ми будуємо нову країну, яка має бути безпечною та захищеною", - зазначив прем'єр.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що у 2022-му президент України Володимир Зеленський скасував весняний та осінній призови на строкову військову службу. Натомість з 24 лютого проводиться мобілізація чоловіків 18-60 років.

Раніше повідомлялося, яких фахівців будуть призивати до ЗСУ у липні в рамках загальної мобілізації.