В Україні підвищать зарплату на 70%: кому пощастить

Автор: Міхєєнко Наталія

Крім того, що в Україні підвищується прожитковий мінімум, Кабінет міністрів ухвалив рішення, яке дозволить збільшити зарплати на 20-70% по всій освітній ланці — від дитячого садочка до вузу.

В Україні підвищать зарплату на 70%: кому пощастить - today.ua

"Уряд схвалив пакет рішень, які дозволяють продовжити політику системного підвищення зарплат педагогам. У першу чергу це стосується вихователів дитячих садків та позашкільних закладів, а також молодих вчителів, які тільки приступають до роботи", — повідомили приємну новину в Кабміні.

Так, з січня 2020 року молодий вчитель, який сьогодні отримує 5,4 тисячі гривень в місяць буде отримувати більше 7,643 грн, а досвідчений вчитель — понад 10,5 тис. гривень. Для вихователів дитячих садочків зросте не тільки зарплата, але і тривалість відпустки — до 56 календарних днів.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Раніше повідомлялося, що посадовий оклад голови Офісу президента Андрія Богдана в півтора рази перевищує оклад у президента Володимира Зеленського.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

Нагадаємо, колишній віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що в нашій країні на сьогоднішній день створені всі умови для підвищення мінімальних зарплат до рівня 6500-7000 гривень. Тим часом Андрій Розенко просто шокований заявою нового уряду, що на 2020 рік підвищення мінімальної зарплати заплановано з 4173 до 4723 гривень.