В Україні можуть заборонити видачу “швидких кредитів“: петиція на сайті президента набирає голоси

Автор: Марченко Любов

В Україні можуть заборони діяльність фінансових організацій, в яких можна одержати так званий "швидкий кредит". Відповідна електронна петиція за авторством Дмитра Гулого з'явилась на сайті президента Україні.

В Україні можуть заборонити видачу “швидких кредитів“: петиція на сайті президента набирає голоси - today.ua

Автор петиції мотивує свою пропозицію тим, що нині в Україні з'явилось немало фінансових організацій, які зваблюють людей швидкими кредитами. Ці кредити легко можна отримати в будь-яку пору дня і навіть ночі. Такі кредитори користуються важким матеріальним становищем, в якому перебуває  багато українців.

В Україні можуть заборонити видачу “швидких кредитів“: петиція на сайті президента набирає голоси

Деколи люди зовсім не знають, де позичити гроші, і як перебитися до зарплати, коли грошей катма. Тоді й стають у нагоді такі кредитори. Зазвичай вони не дуже ретельно вивчають кредитні історії позичальників і, якщо великих проблем із їхніми колишніми позичками кредитори не мали, то прохач може відразу отримати позичку.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Але, позичаючи гроші в таких кредиторів, люди потрапляють у боргову пастку. Адже зазвичай в таких фінансових установах дуже великі відсотки за користування кредитом, і вони ростуть із шаленою швидкістю. Тому людина, яка взяла в борг, має віддати значно більшу суму. А якщо вона не встигає це зробити, то потрапляє у ще більші борги. Зрештою позичальник має брати все нові й нові кредити, аби хоч якось покрити старі. Таким чином, людина втрапляє у боргову прірву, з якої дуже важко вибратись.

В Україні можуть заборонити видачу “швидких кредитів“: петиція на сайті президента набирає голоси

"Основним методом по вибиванню боргів є телефонний "тероризм". Жертвами телефонного "тероризму" від МФО та "колекторів" часто стають родичі, друзі, колеги позичальника, а подекуди навіть сторонні люди", - пише автор петиції.

Дмитро Гулий також пише, що компанії, які дають позичку, перетворюють життя неплатоспроможного позичальника на справжнє пекло. Траплялось навіть, що люди,  зацьковані колекторами, зводили рахунки з життям.

В Україні можуть заборонити видачу “швидких кредитів“: петиція на сайті президента набирає голоси

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Проте, навіть якщо боржник, якому погрожують, звертається до поліції, то правоохоронці практично ніяк не реагують на такі заяви. Тому єдиний спосіб боротьби з такими фірмами – це їхня заборона, переконаний автор петиції.

Нагадаємо, петиція про відставку президента Зеленського через те, що він вчасно не задекларував доходи від продажу ОВДП за 9 днів набрала потрібну кількість голосів.

Головне