В Україні можуть подорожчати автомобілі

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні з 1 серпня поточного року вводиться спецмито в розмірі 5% на автомобілі, що ввозяться з Росії. Якщо постачальники не доведуть, що ввезені авто зроблені не на російських заводах, їм доведеться платити спецмито, що відповідно підвищує загальну вартість ввезеного автомобіля. Про це повідомляє Autonews.ua.

В Україні можуть подорожчати автомобілі  - today.ua

На сьогоднішній день не так багато автомобілів з Росії потрапляють в Україну, бо на них діє запроваджений кілька років тому додатковий податок у розмірі від 10 до 15%. Тим не менш, на українському ринку як і раніше присутні такі російські автомобільні бренди, як Lada, ГАЗ, УАЗ, КамАЗ, ПАЗ. До того ж, з РФ до нас в країну ввозять деякі свої моделі компанії VW, Hyundai та Kia.

Якщо постачання цих автомобілів продовжиться (а, швидше за все, так і буде, просто знизиться кількість машин, що ввозяться), то ціни на них зростуть мінімум на 5%.

Також можуть подорожчати автомобілі, які ввозять "сірі" дилери і приватники з Європи, США, Азії. Вони навряд чи зуміють отримати офіційний "сертифікат про походження".

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

А ось у офіційних дилерів проблем з отриманням такого сертифіката бути не повинно. Такої думки дотримується Олег Назаренко, голова асоціації ВААІД.

В Україні можуть подорожчати автомобілі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Багатьох українців, напевно, хвилює питання, чи потраплять під дію спецмита автомобілі з іноземною реєстрацією? Швидше за все, ні, їх це не торкнеться. Законодавство не передбачає наявність сертифіката походження б/у авто на єврономерах. До того ж, навряд чи "євробляха" з Європи має російське "коріння".

Раніше Today.ua повідомляв, що з 1 червня 2019 року в Україні почнуть діяти обмеження Росії на експорт в Україну деяких сировинних товарів, у тому числі нафти і нафтопродуктів, що вплине на вартість палива.

Головне