В Росії звільнили двох затриманих у 2018 році херсонських рибалок

19
В Росії звільнили двох затриманих у 2018 році херсонських рибалок - today.ua

В Росії звільнили двох українських рибалок, що були затримані на території окупованого Криму ще у вересні 2018 року. Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook.

“Щойно телефоном розмовляла з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Вона повідомила мені, що у рамках наших з нею попередніх домовленостей були звільнені разом зі своїм судном утримувані на території окупованого Криму два херсонські рибалки – Руслан Кондратюк та Андрій Морозов”, – зазначила Денісова.

Вона нагадала, що українські рибалки були затримані ще у вересні 2018 року прикордонниками ФСБ РФ під час пришвартування моторного човна через поломку мотора на кримському березі озера Сиваш.

“Наразі вони прямують додому на Херсонщину до своїх рідних”, – додала Денісова.

Як відомо, у вересні 2018 року на території окупованого Криму російська ФСБ затримала двох українських рибалок, які пришвартувалися на березі окупованого півострова. На борту їхнього човна було виявлено 20 кілограмів риби.

“Іноземні громадяни затримані в момент швартування до російського берега на моторному човні біля берегової лінії озера Сиваш в районі села Стефанівка Джанкойського району”, – повідомили у прес-службі прикордонного управління ФСБ Росії.

Затримані рибалки є жителями українського села Стрілкове Генічеського району Херсонської області.

загрузка...