В районі Авдіївки загинув боєць ВСУ: опубліковано фото

871
В районі Авдіївки загинув боєць ВСУ: опубліковано фото - today.ua

У Збройних силах України (ЗСУ) назвали ім’я бійця, який загинув 8 лютого в районі Авдіївки. При ворожому обстрілі в районі Авдіївської промзони загинув військовослужбовець 93-й бригади “Холодний Яр” Ігор Наконечний з позивним “Замок”.

Бійці ВСУ розповіли, що 30-річний старший солдат загинув на бойовому чергуванні.
Відомо, що Ігор Наконечний прийшов в 93-ю бригаду “Холодний Яр” у 2018 році, яка дислокувалися біля рідної для загиблого бійця ВСУ Волновахи.

“На момент початку російсько-української війни Ігор разом з дружиною жили в місті Волноваха Донецької області. Він не просто захищав незалежність України, він боровся і за свій власний будинок, і за свою сім’ю”, – розповіли бійці ВСУ.

З 2015 року Ігор Наконечний воював у 72-й бригаді імені Чорних Запорожців, там був нагороджений “Знаком пошани” Міністерства оборони України, потім служив в 28-й бригаді.

У загиблого бійця ВСУ залишилися дружина Людмила і дві дочки.

Тим часом командувач Операції об’єднаних сил Сергій Наєв заявив, що Росія планує новий наступ на Донбасі. Наєв пояснив, що про планування Росією нового наступу говорить те, що Росія втричі посилила розвідку на Донбасі, а також істотно збільшила кількість військових і техніки на сході країни.

“По-перше, вони збільшили кількість військ у зоні конфлікту. Наприклад, там, де було 8 тактичних батальйонів у російсько-українського кордону, їх стало 12. І це тільки в моїй зоні відповідальності. Вони також істотно збільшили кількість авіації, готової до дій з повітряних баз по ту сторону лінії фронту, у Донецьку”, – зазначив командувач Операції об’єднаних сил (ООС) Сергій Наєв.

загрузка...