В партії “Слуга народу“ немає жодної офіційно працевлаштованої людини

Жоден член президентської партії "Слуга народу" офіційно не працевлаштований. Про це повідомили в Комітеті виборців України, посилаючись на фінансовий звіт українських політичних партій за третій квартал 2019 року.

В партії “Слуга народу“ немає жодної офіційно працевлаштованої людини - today.ua

Так, у графі "працівники складу апарату партії" в "Слузі народу" вказано "0". При цьому в "Батьківщині" офіційно працевлаштовані 73 людини, в "Європейській солідарності" - 46, в "Голосі" - 3, в Радикальній партії Олега Ляшка - 20, в "Самопомочі" - 264.

Також відомо, що в період з липня по вересень 2019 року президентська політсила витратила 240 млн грн, але на зарплати з цієї суми не було виділено жодної копійки.

Глава Комітету виборців України Олексій Кошель зазначив, що досить сумнівно те, що в "Слузі народу" абсолютно всі члени політсили працюють на волонтерських засадах.

"Складно уявити парламентську політичну партію, в якій би працювали особи виключно на волонтерських засадах. Зокрема, партію, в якій немає оплачуваних на постійній основі бухгалтера, охорони, секретаря, працівників пресслужби та оргвідділу. Багаторічна практика показує, що такі партії можуть здійснювати тіньову оплату праці - "в конвертах", - наголосив Кошель.

Нагадаємо, нардеп від “Слуги народу” внесла в декларацію незвичайне майно.