В ефірі у кремлівського пропагандиста Соловйова назвали населений пункт в Україні, по якому хочуть завдати ядерного удару

В ефірі у кремлівського пропагандиста Соловйова, відомого своїми радикальними висловлюваннями на адресу України та українців, цього разу зайшли у своїх збочених фантазіях надто далеко. Соловйов у діалозі з російським генералом Андрієм Гурульовим назвав населений пункт, по якому окупанти могли б завдати ядерного удару.

В ефірі у кремлівського пропагандиста Соловйова назвали населений пункт в Україні, по якому хочуть завдати ядерного удару - today.ua

Йдеться про українське село Роботине, яке днями ЗСУ відбили в окупантів. Незважаючи на статус цього населеного пункту, взяття Роботиного є важливою тактичною перемогою ЗСУ, оскільки підступи до нього були дуже сильно укріплені. І українським військовим довелося долати цю лінію оборони, аби вибити супротивника із села. Тому український прапор над Роботиним дався нашим воїнам величезною працею та чималою кров'ю.

Звичайно ж, "другій армії світу", яка поспіхом покидала Роботине, довелося проковтнути чергову гірку пігулку. Тому й Соловйов, із погано прихованою злістю, оголосив у себе в ефірі, що зараз саме час - завдати удару по Роботиному тактичною ядерною зброєю.

В ефірі у кремлівського пропагандиста Соловйова назвали населений пункт в Україні, по якому хочуть завдати ядерного удару

"От реально, зараз Роботине - ідеальне просто місце для застосування тактичної ядерної зброї", - заявив пропагандист.

Його думка дуже припала до душі російському вояці.

"Ідеальне. Вони там усі купу зібралися. І на цьому наступальне угруповання накрилося мідним тазом", - жваво підхопив "солов'їну" ідею Гурульов.

При цьому російський генерал у своїх фантазіях не обмежився лише ядерним ударом по Роботиному, а "захопив" усю Запорізьку область і принагідно "прибрав до рук" ще й Дніпропетровську.

Загалом, кремлівським мрійникам не звикати до найяскравіших фантазій. Щоправда, "Київ за три дні" втілити не вдалося, але вони знайшли собі інші об'єкти для імперського марення.

Нагадаємо, український мольфар Макс Гордєєв розповів, що не бачить закінчення війни у 2023 році.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua