Уроки на свіжому повітрі і санітайзери в класах: як будуть працювати школи з 1 вересня

Автор: Лобанова Єлизавета

Школи в Україні з 1 вересня запрацюють у звичному режимі, проте, не у всіх регіонах. В областях, які входять в "червону зону" навчальні заклади залишаться закритими, а для окремих категорій дітей заняття в школах будуть проводити на свіжому повітрі.

Уроки на свіжому повітрі і санітайзери в класах: як будуть працювати школи з 1 вересня  - today.ua

У МОЗ повідомили, що діти з групи ризику з хронічними легеневими захворюваннями, розладами імунної системи та цукровим діабетом можуть тимчасово перейти на екстернат або дистанційне навчання.

Основні рекомендації для проведення навчального процесу в період карантину стосуються дотримання соціальної дистанції, використання засобів індивідуального захисту (маски, санітайзери) в класах, скасування масових заходів та екскурсій. Збори педагогічних колективів будуть проводитися в дистанційній формі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заспокоїв батьків, що при нормалізації епідеміологічної ситуації новий навчальний рік в Україні почнеться в звичайному режимі. При високому рівні захворюваності коронавірусом школярі повернуться на дистанційне навчання, а при середньому рівні - навчання буде змішаного типу (частково оффлайн, частково онлайн, або проведення уроків по змінах).

Популярні зараз

Нацбанк України випустив нову монету номіналом 5 гривень: у чому її особливість

Португалія найближчим часом передасть Україні гелікоптери Ка-32

В Україні обвалилися ціни на продукти: скільки коштують м'ясо, риба, яйця та гречка у середині квітня

У Раді пропонують підвищити тариф на електроенергію для населення до рівня собівартості

Як відомо, карантин в Україні попередньо триватиме до кінця серпня, проте це не остаточна дата.