“Укрзалізниця“ ввела обмеження на використання дизпалива через дефіцит

Автор: Оксана Житнюк

"Укрзалізниця" вирішила обмежити використання дизельного палива у зв'язку із припиненням поставок та критично низькими запасами.

“Укрзалізниця“ ввела обмеження на використання дизпалива через дефіцит - today.ua

"У зв'язку з тимчасовим припиненням централізованого постачання ДП на регіональні філії зобов'язую терміново вжити заходів щодо економії витрат пального", - йдеться в телеграмі з підписом члена правління "Укрзалізниці" Іренеуша Василевського.

Зазначається, що регіональним підрозділам доручено максимально скоротити парк тепловозів, задіяних в маневровій роботі і оптимізувати пропуск вантажних поїздів по електрифікованих ділянках.

Також припинена видача дизпалива для модернізації, ремонту колії та виконання інших робіт, пов'язаних з обслуговуванням інфраструктури. Вийнятком можуть бути лише аварійні ситуації. Також до відновлення постачань пального зупинено виконання всіх робіт з модернізації і ремонту інфраструктури, які потребують витрат дизпалива. У локомотивних і мотовагонних депо доручено злити дизельне паливо з тепловозів, відставлених в резерв.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У свою чергу регіональні підрозділи повідомляють про критично низькі запаси дизпалива. Зокрема, "Південна залізниця" зазначає, що станом на 22 лютого дизпалива залишалось тільки на один день роботи. "Південно-Західна залізниця" тоді ж повідомила про 181 тон запасу, чого також достатнього тільки для одного дня, аналогічна ситуація - на "Одеської залізниці". "Придніпровська залізниця" повідомила про запас в 310,3 тони, чого вистачить на три дні, а "Львівська залізниця" - про запас на два дні роботи.

Раніше повідомлялось, що "Укрзалізниця" двічі підвищить ціни на квитки.